Курси

Усі курси PracticeBox доступні у форматах відеозаписів, з миттєвим доступом на платформі.

Illustration


$149

B2B Cold Email OutreachНа онлайн-курсі ви навчитеся філософії та методології холодних розсилок, що дозволить вам грамотно їх створювати, отримувати максимум відповідей та не потрапляти до спаму. Ви створите свою першу колд аутріч кампанію з нуля.

Illustration


$249

Upwork як системний
канал продажів


Новий унікальний відеокурс, за допомогою якого компанії та агенції вибудовують системний процес лідогенерації та продажів на Upwork. Курс включає перевірену методику по старту і розвитку на платформі.

Illustration


 $19

Linkedin outreach 2021: tips&tricks


На 2-годинному майстер-класі Мануель розповів і показав свої тести та показники з аутричу в Linkedin після того, як на платформі з'явилися обмеження.

Illustration


$70

Побудова працюючої
системи
outbound-продаж

Дізнайтеся найсучасніші алгоритми та інструменти, що допомагають прийти від хаотичних неструктурованих продажів до побудови ідеально налагодженої sales-машини, що дає прогнозований та масштабований результат. Все, що потрібно знати та вміти сучасному відділу продажів.


Illustration


$35

Грамотне управління
фінансами IT-компанії

Ви навчитеся: розуміти, на яких ділянках ви втрачаєте прибуток, і як усунути ці витоки, визначати реальну маржинальність бізнесу та як її збільшувати, рахувати та аналізувати основні фінансові показники, планувати зарплати працівників, завантаження проектів, бонуси та премії, правильно підходити до питання дивідендів для фаундерів, скільки, як і коли реінвестувати в компанію, щоб був толк.

Illustration


$99

Лайфхаки LinkedIn: продаж, маркетинг, контент

На інтенсиві ми навчимо вас, як максимально використовувати Linkedin за трьома напрямками роботи: активності з продажу (лідогенерація, outreach), маркетинг плюс реклама, та контент-маркетинг. Йтиметься про перевірені методики та підходи, що дозволяють підвищити конверсію по цьому каналу.


Illustration


$120

LINKEDIN HIGH-LEVELMASTER-CLASS


If you want to unlock all possibilities of Linkedin to promote your product/service, to build your brand awareness, to generate leads, then this program perfectly fits your goals.

Illustration


$49

Modern sales &
lead generation


Офлайн тренінг з продажу на західні ринки від Practicebox, спільноти SalesHero та практикуючого сейлзу Мануеля де Вітса!


Illustration


 $12

Як скласти міжнародний контракт
з вигодою для себе

На воркшопі Леонід Вікторов покроково розбирає вимоги до укладення міжнародного контракту на IT-розробку: як скласти його правильно, уникнути помилок та які контракти варто приймати від клієнтів.

Illustration


$99

Організація та успішне проведення Roadshow

На виході ви отримаєте покрокову інструкцію, як підготуватися до роадшоу, як вибрати країни, міста та виставки, що робити до, під час та після поїздки, і найголовніше - як зробити роадшоу окупним та працюючим каналом продажів та зв'язати його з іншими сейловими та маркетинговими активностями вашої компанії.

Illustration


$118

Побудова inbound маркетингув IT-компанії

В курсі ми покроково пройдемо всі етапи старту inbound-маркетингу в IT-компанії. Перед тим, як переходити до інструментів, потрібно визначити ринок, місце на ринку, і дійти розуміння того, чого прагне компанія.


Illustration


$49

Linkedin Lead generation master-class


The program was built especially for the companies willing to either start or improve the Lead generation process on Linkedin.


#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion