Illustration

Дмитро Лось​Serial Entrepreneur,Sales Consultant

Лайфхаки LinkedIn:
продаж, маркетинг, контент

Запис онлайн-інтенсиву 3 модулі, 15 відео, 6 годин

$99

На інтенсиві ми навчимо вас, як максимально використовувати Linkedin за трьома напрямками роботи: активності з продажу (лідогенерація, outreach), маркетинг плюс реклама, та контент-маркетинг. Йтиметься про перевірені методики та підходи, що дозволяють підвищити конверсію по цьому каналу.

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion

Програма курса

Модуль 1. Правильне налаштування та оформлення профілю

1.1. Вплив якості оформлення профілю на результати LinkedIn активностей - 11:51
1.2. Якою має бути фотографія профілю, бекграунд, headline - 18:13
1.3. Тригеруючі фрази для headline. Складання summary - 12:45
1.4. Рекомендації щодо оформлення профілів компанії та співробітників — 16:28
1.5. LinkedIn Profinder та його використання - 28:23
1.6. Social Selling Index: що це таке, як він впливає на роботу в Linkedin - 22:57

Модуль 2. Лідогенерація та outreach на Linkedin


2.1. Підхід "outside-inside". Інструменти лідогенерації, робота зі Snov.io — 20:16
2.2. Введення у CRM Octopus. Когортний аналіз. Підхід "inside-outside". Принципи сегментації - 31:26
2.3. Outreach. Запрошення до professional network та перші кроки. Розбір хороших і поганих прикладів - 20:27
2.4. Комунікація. Ланцюжки повідомлень. Налагодження зв'язків. Автоматизація та аналітика - 41:37

Модуль 3. Контент-маркетинг, digital-маркетинг та реклама
3.1 Контент, який працює - 27:223.2 Застосування контенту - 23:473.3 Linkedin як рекламна платформа - 33:073.4 Лайфхаки з органічного збільшення охоплення - 18:573.5 Робота з групами та профільними ком'юніті — 18:01

Автор Курсу

Дмитро Лось

Serial EntrepreneurOwner&CEO в “A Company That Sells Everything” - Sales&MarketingOutsourcing Company

- У продажах 11 років

– Працював та керував відділами B2B продажів у 5 видах бізнесу на 3 континентах (продаж промислового обладнання (Україна), виробництво та продаж побутової хімії (Україна), великотоннажний експорт корисних копалин (Україна, Європа, Близький Схід, Африка), виробництво та продаж риби (Уганда, Кенія, Руанда, UAE), розробка та продаж програмного забезпечення (США, Європа)

– За останні два роки провів у США понад 200 зустрічей із клієнтами, і закрив для своїх партнерів угод на $1,7М

Illustration

Відгуки

"Те як викладено побудову ICP у цьому курсі мені сподобалося набагато більше, ніж в інших схожих курсах. Тренер багато працює з учасниками і часто допомагає вирішити конкретні завдання прямо на ходу. + показані реальні зв'язки інструментів для Outbound маркетингу (базове налаштування + best practices), те чого я не бачив в інших курсах. Курс точно вартує своїх грошей!"

Illustration

«Буду чесним, моє ставлення до outbound-продажів було вкрай скептичним, коли я розпочав роботу із Дмитром. Тому що я сам дуже рідко реагую на подібні листи. Але ситуація з продажами на той момент була вкрай складна, тому було прийнято рішення приступати.
І я скажу вам, що Дмитро повністю змінив мою думку. Перших великих корпоративних клієнтів ми отримали вже за місяць і з кожним місяцем лише нарощували обороти.
Дмитро не просто професіонал своєї справи, а ще й інноватор, який постійно шукає та вигадує нові і нові варіанти залучення саме вашого золотого клієнта.»

Illustration

"Закінчив нещодавно цей курс. І дуже рекомендую! Без зайвих лестощів — це найбільш систематизований, детальний і лаконічний концентрат, з яким мені доводилося мати справу. Якщо хтось знає щось подібне за співвідношенням ціна/якість — напишіть у коментарях. Я буду тільки радий порівняти. А поки що залишаюся при своїй думці, що це хіт наших днів!"

Illustration


"Опенрейт за останньою розсилкою 63%, це небувалий раніше відсоток. Я максимум бачив 10%-15% в інших компаній, а в нас і того було нижче. Дмитро, реально, розбирається в лідгені."

Illustration

«Dimitry Los has been the driving force in revolutionizing how we do business at ModernEpic. He has crafted a strategy and an execution that have taken our outreach and marketing to a whole new level. And the entire time, he has maintained a great humor, an incredible work ethic, and an uncompromising commitment to the quality of the final result. You’re going to be hearing his name a lot in the next ten years, and if you’re lucky, it will be because, like us, you got to work with him when he was just coming up.»

Illustration

«Dimitry is a very charismatic specialist with a good sense of how to get projects done. He's built for us a Sales & Marketing team that is absolutely self-sustainable — keeping out a lot of the middle management fluff that isn't needed. His specialists are very knowledgeable and delivering a stable final product.»

Illustration