Illustration

Дмитрий Лось​Serial Entrepreneur,Sales Consultant

Побудова працюючої
системи
outbound-продажів

Запис онлайн-інтенсиву 5 модулів, 7 відеоуроків

$70

Для керівників та фаундерів IT-компаній, для керівників відділів продажів. Дізнайтеся найсучасніші алгоритми та інструменти, що допомагають прийти від хаотичних неструктурованих продажів до побудови ідеально налагодженої sales-машини, що дає прогнозований та масштабований результат. Все, що потрібно знати та вміти сучасному відділу продажів.

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion

Програма курсу

Модуль 1. Визначення Ideal Customer Profile (ICP)

1.1. ICP та типи продажів — 19:511.2. Аналіз поточних клієнтів та виконаних проектів - 28:061.3. Аналіз існуючих ресурсів та майбутнє — 25:141.4. Складання ICP - 23:511.5. Чекліст готовності ICP до роботи - 34:08

Модуль 2. Вибір каналів лідогенерації, кваліфікація лідів

2.1 Що таке лідогенерація - 24:442.2 Методи лідогенерації - 18:342.3 Генерація контактів. Snov.io. Індуктивний метод - 42:322.4 Валідація та кваліфікація контактів. Енрічмент за посадами - 35:092.5 Інструменти автоматизації - 56:42

▶️ Дивитись фрагмент відеоуроку

Модуль 3. Outreach. Автоматизація емейл-розсилок та приватних повідомлень
3.1. Інструменти командної роботи на аутричі - 11:543.2. Принципи складання листів та повідомлень - 47:353.3. Складання ланцюжків листів. Reply. Принципи роботи в CRM - 1:04:35

Модуль 4. Компліментарний маркетинг. Витискаємо максимум із холодних продажів
4.1. Продаж та маркетинг — 17:324.2. Facebook Ads - 22:374.3. Маркетингові інструменти, прогрів та CRM — 15:034.4. Інструменти growth-хакінгу та автоматизації - 16:22

Модуль 5. Пошук та підбір команди, вибудовування процесів
5.1. Як спробувати Outbound Sales - 22:435.2. Як стартувати процеси - 18:565.3. Найм співробітників - 29:405.4. Стабілізація процесів та масштабування - 18:24

Автор Курсу

Дмитро Лось

Serial EntrepreneurOwner&CEO в “A Company That Sells Everything” - Sales&MarketingOutsourcing Company

- У продажах 11 років

– Працював та керував відділами B2B продажів у 5 видах бізнесу на 3 континентах (продаж промислового обладнання (Україна), виробництво та продаж побутової хімії (Україна), великотоннажний експорт корисних копалин (Україна, Європа, Близький Схід, Африка), виробництво та продаж риби (Уганда, Кенія, Руанда, UAE), розробка та продаж програмного забезпечення (США, Європа)

– За останні два роки провів у США понад 200 зустрічей із клієнтами, і закрив для своїх партнерів угод на $1,7М

Illustration

Відгуки

"В курсі багато практики і немає води. Наприклад, те як викладено побудову ICP у цьому курсі мені сподобалося набагато більше, ніж в інших схожих курсах. Тренер багато працює з учасниками і часто допомагає вирішити конкретні завдання прямо на ходу. + показані реальні зв'язки інструментів для Outbound маркетингу (базове налаштування + best practices), те чого я не бачив в інших курсах. Курс точно вартує своїх грошей!"

Illustration

«Буду чесним, моє ставлення до outbound-продажів було вкрай скептичним, коли я розпочав роботу із Дмитром. Тому що я сам дуже рідко реагую на подібні листи. Але ситуація з продажами на той момент була вкрай складна, тому було прийнято рішення приступати.
І я скажу вам, що Дмитро повністю змінив мою думку. Перших великих корпоративних клієнтів ми отримали вже за місяць і з кожним місяцем лише нарощували обороти.
Дмитро не просто професіонал своєї справи, а ще й інноватор, який постійно шукає та вигадує нові і нові варіанти залучення саме вашого золотого клієнта.»

Illustration

"Закінчив нещодавно цей курс. І дуже рекомендую! Без зайвих лестощів — це найбільш систематизований, детальний і лаконічний концентрат, з яким мені доводилося мати справу. Якщо хтось знає щось подібне за співвідношенням ціна/якість — напишіть у коментарях. Я буду тільки радий порівняти. А поки що залишаюся при своїй думці, що це хіт наших днів!"

Illustration


"Опенрейт за останньою розсилкою 63%, це небувалий раніше відсоток. Я максимум бачив 10%-15% в інших компаній, а в нас і того було нижче. Дмитро, реально, розбирається в лідгені."

Illustration