Illustration

Леонид ВикторовЮрист, адвокатпо налоговому и IT праву


Як скласти міжнародний контрактз вигодою для себе

Запис онлайн-воркшопу 1 година 47 хвилин
$12

На воркшопе по шагам Леонид Викторов разбирает требования к составлениям международного контракта на IT-разработку: как составить его правильно, избежать ошибок и какие контракты стоит принимать от клиентов.
В доступ входит возможность просмотра полного видео в удобном личном кабинете, а еще шаблоны НДА, договора, презентация и чеклист по договору.


Програма воркшопу

- MVP для MSA (master service agreement) – розбираємо набір мінімальних вимог для якісного міжнародного контракту- «Мовні вимоги» для контракту- Навіщо компанії потрібний власний MSA- Клієнт надсилає свій варіант контракту і хоче працювати лише за ним: на що звертати увагу при вивченні- Які нюанси ховаються у чужих контрактах- Як насправді працює NDA в Україні/США/Європі, яка може бути відповідальність. Судова практика- Як не втратити права на свій код- Як максимально убезпечити себе при роботі з іноземними замовниками: зриви термінів, зміна обсягу робіт, затримка оплати- Що робити, якщо клієнт пропав і не заплатив- Що робити, якщо клієнт загрожує судом- Коли достатньо обійтися Invoice замість MSA- Порушення NDA, форс-мажор, юрисдикція, підсудність - що робити і що краще обрати- Розбір типових договорів учасників воркшопу

Ознайомче відео

Про автора

Леонід Вікторов
Юрист із 14-річним стажем
Адвокат з податкового, авторського та IT права

Розробник фінансово-правової моделі компанії Maxymiser Ukraine, яка була викуплена корпорацією Oracle у 2015 році

Колишній СОО Maxymiser Ukraine

Засновник компанії Adviser, що надає юридичні та бухгалтерські послуги виключно IT компаніям

Інші досягнення, приховані на підставі НДА

Illustration
Illustration

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion